Apartmány Dlouhý | Ubytování v Jestřebí u města Česká Lípa

 
Email:
dlouhyapartman@seznam.cz
Mobil:
607 608 402
GPS:
50.613269, 14.578407
Adresa:
Ing. Štěpánka Dlouhá
Jestřebí 26
47161 Jestřebí

Mapa
dlouhý, dlouhá, dlouháni, jestřebí, provodín, holany, zahrádky, staré splavy, doksy, česká lípa, kravaře, dubá, zákupy, srní, božíkov, brenná, brená, sosnová, ploučnice, dubsko, českolipsko, kokořínsko, lužické hory, mšeno, severní čechy, máchovo jezero, myší ostrov, jezero, rybník, rybníky, skály, spící pana, spící panna, machův kraj, mácha, romantika, dovolená, rodinná dovolená, penzion, penziony, apartmán, apartmány, zábava, ubytování, cyklostezky, cykloturistika, turistika, autodrom, autodrom sosnová, partmany v jestřebí, penzion v jestřebi, ubytování v jestřebí, dovolená v jestřebi, ubytování máchův kraj, apartmany máchův kraj, hotely máchův kraj, penziony máchův kraj, ubytování doksy, apartmany doksy, penziony doksy, hotely doksy, dovolená doksy, ubytování v doksech, ubytování v doksech, apartmany v doksech, penziony v doksech, hotely v doksech, dovolená v doksech, apartmany jestřebi, penziony jestrebi, ubytovani jestrebi, dovolená jestrebí, penziony staré splavy, ubytování staré splavy, apartmany staré splavy, hotely staré splavy, dovolena staré splavy, penziony ve starých splavech, ubytování ve starých splavech, apartmany ve starých splavech, hotely ve starých splavech, dovolena ve starých splavech, apartmany česká lípa, penziony česká lípa, ubytování česká lípa, dovolena česká lípa,apartmany v české lípě, penziony v české lípě, ubytování v české lípě, dovolena v české lípě, apartmany kokořínsko, penziony kokořínsko, ubytování kokořínsko, hotely kokořínsko, dovolená kokořínsko, ubytování lužické hory, penziony lužické hory, apartmany lužické hory, dovolená lužické hory, dlouhy apartmany, dlouhyapartmany, apartmany dlouhy, apartmanydlouhy, dlouhypenzion, penziondlouhy, ubytovanidlouhy, dlouhyubytovani, dlouhydovolená, dovolenádlouhy

Přírodní koupaliště

Máchovo jezero - 5km

» Aquapark Staré Splavy
www.aquaparkstaresplavy.cz

» hlavní pláž Doksy
Pláž: písčitá; Vyžití: tobogán; Vybavení: občerstvení, dětský koutek, plavčík; Možnosti sportovního vyžití: hřiště, plážový volejbal, půjčovna loděk a dalšího vybavení.

» pláž Borný
Plochy ke slunění jsou písečné s možností úkrytu ve stínu borového lesa. Vystup do vody je spíše mírný. V areálu je také půjčovna kol, windsurfingů, šlapadel, stánky, rychlé občerstvení, restaurace s terasou a barem, otevřený gril, sprchy, WC a šatny.

Holany - 10km

» pláž Milčany
Pláž: písčitá; Vybavení: občerstvení, dětský koutek; Možnosti sportovního vyžití: hřiště, plážový volejbal


Zákupy - 15km

» Vstup do vody je možný po celém obvodu vodní plochy. Pro neplavce a malé děti je vhodný pozvolný přístup z písečné pláže. Mezi atrakce koupaliště patří 9 m vysoký a 95 m dlouhý tobogán. Ležet můžete na písečné pláži i na trávníku, na slunci i ve stínu stromů. K dispozici je hřiště na plážový volejbal. V areálu jsou sprchy se studenou vodou a toalety.

Česká Lípa - 10km

» Městké koupaliště Dubice
Pláž: písčitá; Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, plavčík; Přírodní koupaliště se nachází za městem Česká Lípa při vstupu do údolí "Peklo". Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody.

Mšeno - 25km

» městské koupaliště
http://www.mestomseno.cz/Úštěk - 30km

» Jezero Chmelař
Aktuální informace o kvalitě vody (Krajská hygienická stanice): www.khslbc.cz

Copyright © Všechna práva vyhrazena | 
Apartmány Dlouhý v Jestřebí hodnocení